Student Hub

Přijďte studovat, relaxovat nebo využít služeb naší knihovny.
Staňte se členy Student Hubu zdarma.

Přijďte studovat do Student Hubu

Hledáte příjemný prostor pro studium a školní práci? Nebo místo, kde můžete pracovat na projektech s kamarády, aniž byste si museli kupovat jednu kávu za druhou?
Student Hub je moderní co-studyingový prostor v centru Prahy, nedaleko Malostranského náměstí, který je k dispozici pro studenty středních i vysokých škol naprosto zdarma. Zaregistrujte se jako člen Student Hubu a bezplatně využívejte rychlou wifi, dejte si kávu nebo čaj, půjčte si knihy z naší knihovny.

Student Hub je místem pro vzdělávání, setkávání a inspiraci.

Podmínky členství a vstupu

  • Členy Student Hubu se mohou stát studenti a studentky středních a vysokých škol ve věku 15 – 33 let (včetně) s platným dokladem o studiu.
  • Členství je zdarma. Student se zaregistrujte online a potvrdí Provozní řád a Poučení o zpracování osobních údajů.
  • Po registraci se student dostaví do Student Hubu v době otevíracích hodin, předloží platný doklad o studiu a obdrží čipovou vstupní kartu oproti vratné záloze 150 Kč.
  • Zaregistrovaní členové mohou využívat prostor Student Hubu kdykoliv v době otevíracích hodin. Není nutná jakákoliv další rezervace.

Knihovna Student Hubu

Při studiu můžete využít jakoukoliv knihu nebo příručku z naší knihovny. Mimo jiné máme bohatou nabídku učebnic pro přípravu na zahraniční univerzity. S sebou si knihu můžete půjčit oproti vratné záloze 1 000 Kč.

Otevírací doba

Pondělí – pátek 10:00 – 19:00
O víkendech a státních svátcích je Student Hub zavřený

Chystáte se na vysokou školu do zahraničí?

Využijte našeho poradenství zdarma. Zkušená studijní poradkyně vám poradí s výběrem vhodné univerzity i jak se co nejlépe připravit na přijímací řízení. Poradenství je k dispozici osobně i online.

Kontakt

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám. Rádi vám poradíme a odpovíme na všechny otázky týkající se Student Hubu. 
Tereza Lucková
Tereza Lucková
Manažerka Student Hubu a eventů