Poradenství

Přemýšlíte o studiu v zahraničí?
Začněte u nás.
Potřebujete se zorientovat v nabídce zahraničních univerzit? Poradit s výběrem studijního oboru? Připravit se na přijímací zkoušky? Obraťte se na nás. Veškeré naše zdroje jsou pro studenty bezplatné – ať už se jedná o poradenské služby, knihovnu, přednášky nebo praktické příručky. Jsme tu pro studenty, ale i rodiče a pedagogy.

Kde začít?

Láká vás studium univerzity v zahraničí a zvažujete, která země a univerzita by pro vás byla ta pravá? Stáhněte si náš Study Abroad Guide, přehledného průvodce o studiu v 13 zemích světa: 

Poradenství

Máte konkrétní otázky ke studiu v zahraničí? Hlásíte se na vybranou zahraniční univerzitu nebo na stipendium Scholarship? Potřebujete poradit s přihláškou, motivačním dopisem či esejí?
Rezervujte si u nás poradenství zdarma, buď osobní nebo online formou. Naše zkušená studijní poradkyně je tu pro vás.

Další nabídka

Přednášky a workshopy

V prostorách Student Hubu pořádáme přednášky a workshopy o studiu v zahraničí. Zúčastněte se jich osobně nebo se připojte online. Účast je bezplatná.
Plánované akce
Zajímá vás, jaké přednášky u nás již proběhly? Podívejte se na Archív akcí.

Pro pedagogy

Rádi uspořádáme na vaší škole přednášku o studiu na vysoké nebo střední škole v zahraničí. Studenti se mimo jiné dozví, jak mohou získat stipendium pro financování nákladů po celou dobu studia. Stačí se nám ozvat a domluvíme veškeré detaily.

Kontakt

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám. Rádi vám poradíme a odpovíme na všechny otázky týkající se poradenství. 
Kristýna Burdová Borsodi
Kristýna Burdová Borsodi
Studijní poradkyně