Poradenství

Přemýšlíte o studiu v zahraničí?
Začněte u nás.
Potřebujete se zorientovat v nabídce zahraničních univerzit? Poradit s výběrem studijního oboru? Připravit se na přijímací zkoušky? Obraťte se na nás. Veškeré naše zdroje jsou pro studenty bezplatné – ať už se jedná o poradenské služby, knihovnu, přednášky nebo praktické příručky. Jsme tu pro studenty, ale i rodiče a pedagogy.

Kde začít?

Láká vás studium univerzity v zahraničí a zvažujete, která země a univerzita by pro vás byla ta pravá? Stáhněte si náš Study Abroad Guide, přehledného průvodce o studiu v 13 zemích světa: 

Poradenství

Máte konkrétní otázky ke studiu v zahraničí? Hlásíte se na vybranou zahraniční univerzitu nebo na stipendium Scholarship? Potřebujete poradit s přihláškou, motivačním dopisem či esejí?
Rezervujte si u nás poradenství zdarma, buď osobní nebo online formou. Naše zkušená studijní poradkyně je tu pro vás.

Další nabídka

Přednášky a workshopy

V prostorách Student Hubu pořádáme přednášky a workshopy o studiu v zahraničí. Zúčastněte se jich osobně nebo se připojte online. Účast je bezplatná.
Plánované akce
Aktuálně nemáme vypsané žádné přednášky.
Chcete, abychom Vám dali vědět, až vypíšeme nové přednášky či workshopy?
Zajímá vás, jaké přednášky u nás již proběhly? Podívejte se na Archív akcí.

Pro pedagogy

Rádi uspořádáme na vaší škole přednášku o studiu na vysoké nebo střední škole v zahraničí. Studenti se mimo jiné dozví, jak mohou získat stipendium pro financování nákladů po celou dobu studia. Stačí se nám ozvat a domluvíme veškeré detaily.

Kontakt

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám. Rádi vám poradíme a odpovíme na všechny otázky týkající se poradenství. 
Kristýna Burdová Borsodi
Kristýna Burdová Borsodi
Studijní poradkyně