Vstup Zdeňka Bakaly na pole charitativních aktivit není úzce propojen s datem založení nadace. Nejrůznější smysluplné veřejně prospěsné projekty začal Zdeněk Bakala podporovat již dávno před tím. Ať již se jednalo o finanční pomoc věnovanou galeriím, církvi či nemocnicím. Na základě vlastní zkušenosti dané odchodem z komunistického Československa za lepším vzděláním a smysluplnějším životem  byla však jeho charitativní činnost nejčastěji směrována do oblasti kulturního a intelektuálního rozvoje.

Více o nadaci
14

let

183

stipendistů

146

mil. Kč

81

grantů

84

mil. Kč

Aktuality

Scholarship

Scholarship

Stipendijní program Scholarship nabízí talentovaným studentům podporu pro studium na špičkových zahraničních univerzitách.

Středoškolská stipendia <br>ASSIST & HMC

Středoškolská stipendia
ASSIST & HMC

Středoškolská stipendia ASSIST & HMC umožňují nadaným studentům studovat na vybraných středních školách v USA a Velké Británii.

Kaplicky Internship

Kaplicky Internship

Soutěž pro nadcházející a čerstvé absolventy architektonických oborů, jejíž vítěz získá placenou stáž v jednom z prestižních londýnských studií.

Achillova data

Achillova data

Dvouměsíční kurz investigativní žurnalistiky pro studenty a začínající novináře z České republiky a Slovenska pod vedením zkušených mentorů.

Student Hub

Kontakt

Nadace The Bakala Foundation

Tržiště 366/13
118 00 Praha 1 - Malá Strana

IČ: 27921247
DIČ: CZ27921247

Email: info@bakalafoundation.org