Workshop kritického myšlení

Kritické myšlení - nepostradatelná dovednost v dnešním postmoderním světě. Přijďte se seznámit s praktickými nástroji a strategiemi kritického myšlení v podání zkušeného lektora. Díky špetce teorie a dostatku praxe zlepšíte své argumentační schopnosti a informační gramotnost.
Datum
středa 13. března 2024
Čas
17:30 - 19:00
Forma
Prezenčně i online
Lokace
Student Hub Bakala Foundation
Tržiště 13 (4. patro)
118 00 Praha 1
Cena
Zdarma
Kritické myšlení – objektivní analýza dostupných faktů, důkazů, pozorování a argumentů za účelem vytvoření vlastního úsudku. Je to nepostradatelná dovednost v dnešním postmoderním světě, který nás každý den zavaluje informacemi. Co se na workshopu naučíte?
Cílem je seznámit účastníky s užitečnými nástroji a strategiemi kritického myšlení. Lektor se zaměří především na rozvoj prakticky využitelných dovedností a vše doplní špetkou nezbytné teorie. Tento workshop je určen každému, koho baví rozvíjet své argumentační schopnosti, informační gramotnost a komunikační dovednosti obecně. Posilování schopnosti kritického myšlení umožní účastníkům workshopu nejen lépe strukturovat a obhájit například akademickou práci, ale také lépe porozumět a efektivněji komunikovat v každodenních situacích.
O lektorovi
Workshopem vás provede Mgr. Martin Štefl, Ph.D., odborný asistent na Ústavu ekonomiky a managementu Vysoké školy chemicko-technologické v Praze, kde se věnuje výuce jazyků, komunikace a kritického myšlení. Mimo to působí jako lektor AP kurzů v Centru talentované mládeže a věnuje se překladatelské činnosti.
Pár organizačních detailů:
  • Workshop proběhne v prostorách Student Hubu a zároveň bude přenášen online prostřednictvím videohovoru Google Meet.
  • Po registraci na online verzi události vám přijde odkaz na Google Meet připojení, které začne fungovat 5 minut před zahájením akce.
  • V průběhu online přenosu můžete pokládat své otázky písemně formou chatu.
  • Akce proběhne v českém jazyce.
  • Z workshopu nebude pořízen záznam.

Kontakt

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám. Rádi vám poradíme a odpovíme na všechny otázky týkající se Student Hubu.
Tereza Lucková
Tereza Lucková
Manažerka Student Hubu a eventů