Série workshopů: Osobní značka na sítích

Join in

Sorry, this entry is only available in Czech.

Ve Student HUBu jsme pro vás připravili skvělou příležitost, jak se zdokonalit v budování své osobní značky na sociálních sítích. Sérii „personal brand“ workshopů povede Pavlína Kvapilová, bývalá vedoucí Nových médií ČT a zakladatelka iniciativy Elegantní Česko. Kromě jarních workshopů pro Facebook, LinkedIn a Twitter budeme pokračovat i na podzim s Instagramem a videem. Ale nepředbíhejme:

8. března 2018 – Osobní značka na sítích, od 15.00 do 18.00 hod. v Bakala Foundation (Pernerova 51, Praha – Karlín)

Vaše osobní značka na sítích – komplexní náhled na to, jak vybudovat svoji online presence (nejen na Facebooku). Online screening účastníků, uvažování o strategii (jak ji formulovat), globální trendy a jak je využít, praktické nástroje. Praktické pro absolventy, kteří se chystají vyrazit do pracovního světa.
11. dubna 2018 – LinkedIn, od 15.00 do 18.00 hod. v Bakala Foundation (Pernerova 51, Praha – Karlín)
LinkedIn – síť nejen pro ty, kdo hledají práci – permanentní online vizitka. Jak vybudovat silný profil? Jak dělat networking? Jak čerpat ze sdíleného know-how o pracovním trhu i jednotlivých oblastech?
15. května 2018 – Twitter, od 15.00 do 18.00 hod. v Bakala Foundation (Pernerova 51, Praha – Karlín)
Twitter – novodobá platforma krátkých sdělení – diskuse hlavního smyslu, ukázky úspěšných účtů a jejich rozbor. Jaké jsou různé možné přístupy k využití této sítě? Tvorba obsahu pro Twitter.
Účast na workshopech je zdarma. Pro registraci prosím vyplňte tento krátký “motivační” dotazník:  https://goo.gl/forms/B5dbfk39xKg0SaPN2